De resultaten behaald door Romee:

 


Seizoen 2003/2004


Nederlands kampioenschap individueel klasse E meisjes 1ste plaats .

Seizoen 2004/2005


Team Kampioenschappen 5e plaats .
Regionale Kampioenschap 1ste plaats D klasse meisjes.
Regionale Kampioenschappen Synchroon 5e plaats .
1e voorronde NK midden individueel Klasse D 1ste plaats .
2e voorronde NK midden individueel Klasse D 3de plaats .
3e voorronde NK midden individueel Klasse D 3de plaats .
Nederlands Kampioenschap individueel Klasse D 5e plaats.

Seizoen 2005/2006


3 x eerste plaats voorronde team kampioenschappen.
Nederlands Kampioenschap voor teams 3de plaats .
1ste voorronde NK landelijk individueel Klasse C  1ste plaats .
2de voorronde NK landelijk individueel Klasse C  2de plaats .
3de voorronde NK landelijk individueel Klasse C  1ste plaats .
Nederlands Kampioenschap individueel Klasse C  1ste plaats .
1ste plaats Internationaal toernooi Niederheincup te Duitsland.
1ste plaats Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland.

Seizoen 2006/2007


Regionale Kampioenschap Indivudueel A klasse 1ste plaats.
1ste plaats Internationaal toernooi Niederheincup te Duitsland.
Flower Cup Internationaal toernooi  31ste.
1ste voorronde NK landelijk Synchroon Klasse A  3de plaats .
2de voorronde NK landelijk Synchroon Klasse A  3de plaats .
1ste voorronde NK landelijk individueel Klasse A  9de plaats .
2de voorronde NK landelijk individueel Klasse A  17e plaats .
3de voorronde NK landelijk individueel Klasse A  2de plaats .
1ste plaats Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland Individueel.
2de plaats 
Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland Synchroon.
Nederlands Kampioenschap individueel Klasse A  9de plaats .
Interland Nederland Duitsland Denemarken  1ste plaats NL team.

WERELD KAMPIOENSCHAP IN QUEBEC  2007
9de INDIVIDUEEL
9de SYNCHROON

Seizoen 2008

Regionale Kampioenschap Individueel A- klasse 1ste plaats
Regionale kampioenschap Synchroon 4de plaats

1ste plaats internationaal toernooi Niederheincup te duitsland
1ste voorronde NK landelijk individueel klasse A 13de plaats
2de plaats op de Grenzland Cup, Internationaal tournooi te Duitsland
2de voorronde NK landelijk individueel klasse A 6de plaats en 3e Synchroon.
1ste plaats op de Flanders Cup in Gent
1ste plaats Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland Individueel.
2de plaats 
Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland Synchroon.
3de plaats
Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland MixSynchroon.
3de voorronde NK landelijk individueel Klasse A  3de plaats .
3de voorronde NK landelijk synchroon Klasse A  6de plaats .
Nederlands Kampioenschap individueel Klasse A  6de plaats .
Nederlands Kampioenschap Synchroon Klasse A  5de plaats .
Nissen Cup te Arosa Zwitserland 11e plaats.

Seizoen 2009

Regionale Kampioenschap Individueel A- klasse 1ste plaats
Regionale Kampioenschap Synchroon  A- klasse 1ste plaats
1ste plaats internationaal toernooi Niederheincup te Duitsland
12de plaats
internationaal toernooi Flowercup te Aalsmeer
1ste plaats Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland Individueel.
1ste plaats 
Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland Synchroon.
1ste voorronde NK landelijk individueel klasse A 1ste plaats.
1ste voorronde NK landelijk synchroon Klasse A  1ste plaats.
2de voorronde NK landelijk individueel klasse A 2de plaats
2de voorronde NK landelijk synchroon Klasse A  6e plaats.
3de voorronde NK landelijk individueel klasse A 9e plaats.
3de voorronde NK landelijk synchroon Klasse A  5e plaats.
Nederlands Kampioenschap individueel Klasse A  13de plaats.
Nederlands Kampioenschap Synchroon Klasse A  3de plaats.
Loulecup Portugal  18e Individueel.
Loulecup Portugal  2e  Synchroon categorie Dames.
1ste voorronde NK team wedstrijd klasse A 4de plaats.

49ste individueel op het WK te St Petersburg
2de synchroon op het WK te St Petersburg

Forza Cup  2009  jeugd meisjes Internationaal 
1e Plaats.


Seizoen 2010

Regionale Kampioenschap Individueel A- klasse 1ste plaats.
1ste voorronde NK landelijk individueel klasse A 1ste plaats.
1ste voorronde NK landelijk synchroon Klasse A  2de plaats.
23ste op de Grenzland Cup, Internationaal tournooi te Duitsland
2de voorronde NK landelijk individueel klasse A 1ste plaats.
2de voorronde NK landelijk synchroon Klasse A  3de plaats.
3de voorronde NK landelijk individueel klasse A 1ste plaats.
3de voorronde NK landelijk synchroon Klasse A  1ste plaats.

21 ste individueel op het Jeugd EK te Varna Bulgarije
27 ste synchroon op het Jeugd EK te Varna Bulgarije

10de plaats Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland Individueel.
2de plaats 
Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland Synchroon.
10de plaats Internationaal toernooi Ostsee Pokal te Duitsland MixSynchroon.
Nederlands Kampioenschap individueel jeugd meisjes A  1ste plaats.
Nederlands Kampioenschap Synchroon jeugd meisjes A  1ste plaats.